שירותים נוספים

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11

הורדת עמודים

 

 

בוקי שניר תכנן כבר הורדה של מאות עמודים. בוקי שניר בעל ידע רב בתחום של הורדת עמודים קיימים בבתים, הקטנת קורות הבולטות מהתקרה ופריצת חללים בתקרות קיימות ומספק פתרונות יצירתיים לכך. הורדת עמודים מטרתה לשפר את חללי הדיור הקיימים. לפעמים מתבצע טיפול מעמיק של הורדת מספר עמודים וקורות בו זמנית. טיפול זה משפר בצורה משמעותית את איכות הדיור בבית. לפעולת הורדת עמוד/קורה מקבל הקבלן המבצע הוראות מפורטות לביצוע. לאחר הורדת העמודים בוקי שניר מפרק אישית את התמיכות הזמניות תוך בקרה צמודה.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

גלריה וברזל ואלמנטים דקורטטיבים

בעלי בתים, בתי עסק ומפעלים מעוניינים למקסם את שטח המבנה שברשותם. הפתרון הפשוט ביותר הוא תכנון של גלריה מקונסטרוקציה קלה ועל ידי כך ניתן אף להכפיל את השטח הפונקציונלי. השיטות לפתרון ההנדסי מגוונות ומתאימות לאופיו של המבנה הקיים.בוקי שניר ביצע תכנון הנדסי להצבת פסלים בלתי שגרתיים בכיכרות, בגני סיפור שונים וגני משחקים.

תכנון אלמנטים הנדסיים מיוחדים מצריך ניסיון תכנוני רב ומעוף. בוקי שניר ביצע פרויקטים עם אלמנטי קונסטרוקציה מורכבים ומסוכנים, כגון: מגדלי התאורה החדשים באצטדיון בלומפילד, רצפת אולם הזכוכית בסינימה סיטי בראשון לציון; תכנון במות לאירועים שונים; מרפסות תלויות ארוכות באופן חריג; אלמנטי הצללה מיוחדים; גלריה מרחפת במועדון יוקרתי באירופה וכו'.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

תכנון מקלטים מיוחדים

 

בימים של חוסר יציבות ביטחוני ישנם לקוחות המעונינים בתכנון מקלט אטומי. בוקי תכנן קונסטרוקציות למספר מקלטים כאלו, בשיתוף גם יועצי מיגון ברמה בינלאומית.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

ייעוץ איטוםלחברת בוקי שניר ניסיון רב במתן פתרונות לבעיות איטום שונות הקיימות בבתים, כגון: עובש, רטיבות, קילופי טיח בקירות ותקרות, כתמי רטיבות ברצפות, ספי חלונות ועוד. מטרת ייעוץ האיטום היא למנוע מבעוד מועד בעיות איטום עתידיות או לתת פתרונות לבעיות קיימות. מתן הפתרונות, הנחיות בשטח ובשרטוטים, ניתנים על ידי עידו שניר. עידו שניר הינו הנדסאי בניין ומוסמך של מכללת בילדינג בענף האיטום. שניר מבצע את עבודתו תוך פיקוח צמוד וביקורות בשטח.

בדק ביתכשעומדים לפני קניית בית חדש או ישן חשוב לבדוק את מצבו של הבית, על מנת לא להכניס ראש בריא למיטה חולה. קניית בית עם נזקי בנין כמו רטיבויות, בעיות קונסטרוקציה וכו' עלול להגיע לשיפוץ וליקר את הקניה בכסף רב. החובה המינימלית של כל קונה לבדוק היטב את טיב הנכס לפני רכישתו. הבדיקה, מהווה אחד מהשירותים הניתנים על ידי החברה. בוקי יערוך ביקור בשטח עם הקונה הפוטנציאלי, וימסור לו חוות דעת מקצועית ומקיפה על הנכס תוך מתן הערות, הבהרות ונקודות למחשבה. בבדיקת הנכס ניתן לחשוף בעיות איטום, בעיות קונסטרוקציה, עמידות לרעידות אדמה ועוד. ניתן לקבל חוות דעת כתובה בסיכום מראש עם המזמין. המהנדס ייתן הערכה כללית על אופי עבודות השיפוץ הנדרשות ויספק רעיונות כלליים ומנחים לשיפוץ.